enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa

Фото-сушка до "Дня перелітних птахів"

28 березня, на терріторії Харківського зоопарку, Команда Enactus УІПА та Студентський Сенат УІПА провели фото-виставку "Сушка" присвячену "Дню перелітних птахів".
Фотографи предоставили свої фотографії живої природи та тварин.


Відвідувачи із задоволенням переглядали фото-роботи та щиро ділилися своїми враженнями. Найчисленішою групою глядачів — були школяри молодших класів, які у останні дні своїх весняних каникул прийшли у зоопарк, провести їх з тваринами. На заврешення "Сушки" діти та їх батьки із задоволеннями узяли фотографії, що їм довподоби.
Щиро дякуємо керівництву зоопарку, за надау можливість организувати цей захід, а також фотографам та відвідувачам — за надані роботи та яскраві емоції.

Обновлено ( 02.04.2015 21:46 )
 

Висадка дерев

Навесні цього року команда Enactus Української інженерно-педагогічної академії брала участь у конкурсі від компанії Mars Україна для реалізації програми в області озеленення планети («GreenerPlanet») на території України та одержала перемогу.

За грантової підтримки компанії Mars 10 квітня 2014 року команда Enactus УІПА з наставником, Ярмош О.В. висадили на території історико-археологічного музею-заповіднику «Верхній Салтів» сосни, можжевельники та багатолітні квіти.

Більш детально сповіщає видання Вовчанського району – газета «Хлібороб» від 26 квітня 2014 року.

Обновлено ( 17.09.2014 09:54 )
 

Mars Україна вибрала ідею команди Enactus UEPA

Нещодавно команда Enactus UEPA вирішила взяти участь у конкурсі від компанії Mars Україна для реалізації програми в області озеленення планети («GreenerPlanet») на території України весною 2014 року.

На підтримку зазначених ініціатив, з метою формування екологічно-відповідального мислення серед мешканців міста та інформування їх про діяльність екологічно свідомих компаній Харкова та України команда Enactus UIPA спільними зусиллями розробила та запропонувала до реалізації проект «EcoCityPresent».

Проект «ЕсоCityPresent» передбачає додаткове озеленення території бульвару Юр'єва, а саме буде висаджена певна кількість дерев, розплановано доріжки та встановлено пам`ятник-дерево. Виготовлене майстром-ковалем металеве дерево стане новою туристичною «родзинкою» рідного Харкова і буде містити на листках логотипи та назви компаній, що переймаються екологічним становищем міста.

Серед усіх запропонованих проектів компанія Mars Україна прийняла рішення надати грант на реалізацію проекту «ЕcоCityPresent» та запрошує до свого офісу капітана команди для розробки подальшого плану реалізації проекту.

Команда Enactus UEPA висловлює подяку компанії Mars Україна за чудові можливості створення проектів та підтримку в їх реалізації.

Обновлено ( 11.01.2014 12:27 )
 

Кожній людині - гідне життя

Команда Enactus УІПА розробила соціальний проект. В рамках цього проекту ви зможете пройти ряд тренінгів, які можуть покращити ваше життя та розвинути в вас підприємницькі навички.

Мета проекту — створення можливостей працевлаштування та активної громадської діяльності для молоді шляхом навчання їх принципам фінансової грамотності, підприємництва, діловедення та їх особистісному розвитку вцілому.

Перелік тренінгів

  • планування бюджету;
  • time-менеджмент;
  • self-маркетинг;
  • ораторська майстерність;
  • позиціонування особистості у соціальних мережах;
  • юридичні моменти працевлаштування;
  • активні продажі.

Результат проекту — працевлаштування учасників проекту (в т.ч. стажування).

Реєстрація на сайті http://sife.uipa.kharkov.ua/

Анкета учасника

Інформаційний лист

Наша пошта Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

З будь-якими питаннями звертатися за телефонами:

Лідер проекту – Паламарчук Оксана (099)944-80-67

Капітан команди Enactus УІПА – Яворський Петро (066)562-11-89

Обновлено ( 09.09.2013 10:50 )
 

Безпечна дорога до школи: спецконкурс від страхової компанії "PZU Україна". Сезон 2011/2012.

20 березня 2012 року командою SIFE УІПА було розпочато реалізацію проекту «Безпечна дорога до школи», що проводиться разом з PZU Україна. Старт проекту відбувся у Первомайській гімназії №3, м. Первомайський, Харківської області. На захід, присвячений проекту було запрошено керівника ВДАІ з обслуговування населення Первомайського району Харківської області Бондаренка Вадима Івановича та місцеву ТРК «Надія».

Всього до проекту залучено 1715 школярів 1-4 класів із 8 шкіл Харківщини та 1 школи Івано-Франківської області. Фіналом реалізації проекту стала виставка дитячих малюнків "Моя дорога до школа" в центрі м. Харкова біля ККЗ "Україна", яку за нашими даними відвідало більше 2500 людей. На цій виставці відбулося нагородження переможця проекту - учня 3 класу Харківської ЗОШ І-ІІІ ст. №145 Пугача Павла Вікторовича, який за даними гри набрав найбільшу кількість балів.

Обновлено ( 09.09.2013 10:50 ) Подробнее...
 

ЕКО-SIFE

Очищення води можливе не тільки за допомогою відомих механічних засобів, але й за допомогою природніх, а саме за допомогою водяного гіацинту - ейхорнії. До її позитивних рис відносять здатність вбирати інсектициди, феноли, фосфати, поглинати кадмій, нікель і срібло.

Наша команда за допомогою даної рослини допомогла підприємцю з Близнюківського району Харківської області очистити його озеро весною 2011 року.

Обновлено ( 09.09.2013 09:16 )
 

HAND-MADE

Людям із вадами слуху завжди складніше реалізувати свій потенціал. Наша команда вирішила допомогти їм в цьому. Ми налагодили серію тренінгів у вечірній школі для глухонімих із ручного виробництва листівок та різьби по дереву, мережу поставок матеріалів та мережу збуту продукції в офісах міста Харкова, таким чином створивши для них нові можливості. Команда планує продовження реалізації проекту шляхом розширення його масштабності.

Якщо Ви зацікавлені у пдтримці даного проекту, звертайтесь до керівництва команди.

Обновлено ( 09.09.2013 10:50 )
 

INFORUM

02 червня 2011 року в Харківській торгово-промисловій палаті відбувся «Перший молодіжний інвестиційний форум». Молоді підприємці, науковці та студенти представляли свої бізнес-ідеї на розгляд компетентних членів журі, що складалося з успішних підприємців, бізнес-експертів.

Учасники форуму мали можливість поспілкуватися з керівниками та власниками успішних компаній, отримали поради фахівців і перейняли корисний досвід. Учасникам форуму були запропоновані історії успіху від керівників та власників компаній, які відкрили секрети створення успішного бізнесу в Україні.

 

 

Обновлено ( 09.09.2013 10:49 )