Безпечна дорога до школи: спецконкурс від страхової компанії "PZU Україна". Сезон 2011/2012.

20 березня 2012 року командою SIFE УІПА було розпочато реалізацію проекту «Безпечна дорога до школи», що проводиться разом з PZU Україна. Старт проекту відбувся у Первомайській гімназії №3, м. Первомайський, Харківської області. На захід, присвячений проекту було запрошено керівника ВДАІ з обслуговування населення Первомайського району Харківської області Бондаренка Вадима Івановича та місцеву ТРК «Надія».

Всього до проекту залучено 1715 школярів 1-4 класів із 8 шкіл Харківщини та 1 школи Івано-Франківської області. Фіналом реалізації проекту стала виставка дитячих малюнків "Моя дорога до школа" в центрі м. Харкова біля ККЗ "Україна", яку за нашими даними відвідало більше 2500 людей. На цій виставці відбулося нагородження переможця проекту - учня 3 класу Харківської ЗОШ І-ІІІ ст. №145 Пугача Павла Вікторовича, який за даними гри набрав найбільшу кількість балів.

У заході взяло участь 108 із 116 учнів початкової школи та шкільна агітбригада «Фара».

У рамках заходу учні початкових класів прослухали лекцію на тему «Безпечна дорога до школи», двічі грали у розроблену flash-гру (до лекції і після її закінчення). Саме за результатами проходження гри відбувалася оцінка ефективності заходу та визначення кращих учнів. У цілому покращення результату проходження гри після проведення лекції склало у середньому 38%. За результатами гри було нагороджено 30 учнів, що отримали максимальний результат, після проходження гри вдруге.

Сюжет про проведення заходу ввійшов до випуску новин ТРК «Надія».

Обновлено ( 09.09.2013 10:50 )