enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa

Mars Україна вибрала ідею команди Enactus UEPA

Нещодавно команда Enactus UEPA вирішила взяти участь у конкурсі від компанії Mars Україна для реалізації програми в області озеленення планети («GreenerPlanet») на території України весною 2014 року.

На підтримку зазначених ініціатив, з метою формування екологічно-відповідального мислення серед мешканців міста та інформування їх про діяльність екологічно свідомих компаній Харкова та України команда Enactus UIPA спільними зусиллями розробила та запропонувала до реалізації проект «EcoCityPresent».

Проект «ЕсоCityPresent» передбачає додаткове озеленення території бульвару Юр'єва, а саме буде висаджена певна кількість дерев, розплановано доріжки та встановлено пам`ятник-дерево. Виготовлене майстром-ковалем металеве дерево стане новою туристичною «родзинкою» рідного Харкова і буде містити на листках логотипи та назви компаній, що переймаються екологічним становищем міста.

Серед усіх запропонованих проектів компанія Mars Україна прийняла рішення надати грант на реалізацію проекту «ЕcоCityPresent» та запрошує до свого офісу капітана команди для розробки подальшого плану реалізації проекту.

Команда Enactus UEPA висловлює подяку компанії Mars Україна за чудові можливості створення проектів та підтримку в їх реалізації.

Обновлено ( 11.01.2014 12:27 )