Про enactus

Enactusце глобальна неприбуткова організація, яка покращує світ разом із більш як 42000 студентів 1500 навчальних закладів у 41 країні світу. Enactus допомагає людям досягати своєї мрії за допомогою вивчення основних принципів вільного підприємництва. У своїй діяльності команди enactus створюють нові економічні можливості для різних груп населення за допомоги власних реалізованих проектів, таким чином студенти реалізують основну місію enactusрозвивати лідерські якості, а також навички спілкування і командної роботи, самостійно вивчати, практикувати і навчати інших принципів вільного підприємництва, чим і підвищувати рівень життя мільйонів людей.

Найкращі команди від кожної країни щорічно збираються на Всесвітній кубок enactus для визначення Чемпіону світу enactus.

Обновлено ( 10.09.2013 17:33 )