enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa

Новини

Команда Enactus UEPA відвідала КП "Центр поводження з тваринами"

3 травня 2015 року, команда Enactus UEPA разом зі Студентським Сенатом УІПА і гостями, відвідали КП "Центр поводження з тваринами".
Адміністрація закладу люб'язно провела екскурсію по центру, надала можливість особисто вигуляти собак, подивитися на котів та унікального мешканця — 6 місячного бобреня.

Ми прийшли не з пустими руками, а принесли ласощі для тварин. За що вони щиро віддячили нам своїм гарним настроєм та веселою поведінкою.

Дякуємо Адміністрації та працівникам КП "Центру поводження з тваринами" за надану можливість розділити вихідний день з чудовими тваринами.

Більше фотографій за посиланням: http://vk.com/album-22166192_214894921

Обновлено ( 03.05.2015 17:22 )
 

Команда Enactus UEPA - фіналісти конкурсу від MARS

Тим часом компанія Mars Україна вибрала ідеї команд Enactus, яким надасть підтримку в реалізації.

Отож, команди-фіналісти:

Better World for Pets:
Львівський національний університет ім. Івана Франка (Enactus LNU)
Житомирський державний технологічний університет
Українська інженерно-педагогiчна академія (Команда Enactus UEPA)

Greener Planet
Хмельницький університет управління та права (Enactus ХУУП / KUML)
Харківський національний економічний університет (Enactus - ХНЭУ)
Національний університет державної податкової служби України (Enactus НУДПСУ)

Кожній команді надіслані лист з подальшими кроками. 
Вітаємо фіналістів!

Обновлено ( 02.04.2015 21:29 )
 

Національні змагання Enactus 2014

08 липня 2014 р. в готелі «Прем’єр Палац» в м. Києві відбулись щорічні Національні змагання Enactus Україна. Вісім студентських команд з числа всіх команд ВНЗ України дійшли до фіналу та взяли участь в змагання. Серед цих команд отримала право представляти м. Харків команда Enactus Української інженерно-педагогічної академії.

Всі команди представляли результати своїх проектів перед журі, членами якого виступили представники провідних міжнародних та українських компаній, таких як: EY, PMU, ABInBevUkraine, Mars, Метінвест та інші.

Обновлено ( 17.09.2014 09:22 ) Подробнее...
 

Команда Enactus UEPA - учасник марафону

12 квітня 2014 року в Харкові, на площі Свободи, стартував один з найбільш масових забігів року в Україні – МТС Харківський Міжнародний Марафон.

У змаганнях взяли участь понад 10 тисяч людей з 17 країн світу, серед яких Росія, Німеччина, Кенія, США та Ефіопія.

Серед учасників на дистанцію 3 км вийшла команда Enactus УІПА.

Капітан команди, Ольга Ярина, в інтерв'ю харківським ЗМІ сказала: «Ми біжимо нашою командою за здоровий спосіб життя і спортивний дух. Втім, перемога для нас не головне, головне участь!».

Обновлено ( 15.04.2014 19:32 )
 

Тренінг в офісі компанії «Філіп Морріс Україна» в м. Києві

 

16 листопада 2013 року в офісі компанії «Філіп Морріс Україна» в м. Києві відбулась друга частина першого тренінгового заходу для команд Enactus на тему «Побудова визначних проектів Enactus». На ньому команди більш детально ознайомились з критерієм Enactus, дізналися як правильно планувати проекти, що необхідно для їх вдалої реалізації та, нарешті, як стати визначною командою.

Команда Enactus UEPA висловлює величезну подяку за проведення цього заходу Президенту Enactus в Україні - Ярославу Каплану, регіональним менеджерам: Марині та Вікторії, а також Марії Стеценко – представнику компанії «Філіп Морріс Україна».

Обновлено ( 10.12.2013 09:43 )
 

Project Ideas Showcase

15 листопада 2013 року в м. Києві відбувся щорічний захід Enactus Україна – Project Ideas Showcase, у якому взяли учать 13 команд зі всієї України та більш ніж 30 представників бізнесу. Проекти команди на заході представляла член нашої команди -  Ярина Ольга.

За чашкою ранкової кави проводилась експрес-оцінка та консультації від представників бізнесу проектних ідей, над якими працюють команди. Весь захід був побудований за схемою speed-dating, де у кожної команди було 10 хвилин, щоб представити свої ідеї двом представникам бізнесу за столом та отримати їхній зворотній зв’язок.

Спеціальним гостем Enactus Україна протягом всього дня був представник Штаб-квартири Enactus – Юсуф Маджидов, Managing Director International Affiliate Division.

Обновлено ( 25.11.2013 10:47 ) Подробнее...
 

Представники команди Enactus UEPA відвідали офіс аудиторської компанії EY

1 листопада 2013 року представники команди Enactus UEPA відвідали  офіс аудиторської компанії EY у місті Києві.

Протягом години відбулася екскурсія по офісу компанії, під час якої ми ознайомилися зі структурними підрозділами компанії, конференц-залами, кімнатами для відпочинку персоналу. Також нам була надана інформація щодо кар'єрних можливостей для студентів у компанії  EY.

Дружня атмосфера, що панує в компанії, зробили нашу екскурсію не тільки корисною, а ще й приємною та легкою для сприйняття.

Команда Enactus UEPA висловлює подяку організаторам за теплий прийом і можливість ознайомитися з компанією EY зсередини.

Обновлено ( 18.11.2013 16:15 )
 

Команда Enactus УІПА - учасник міжнародного конкурсу "Що? Де? Коли?"

24 жовтня 2013 року представники команди ENACTUS Української інженерно-педагогічної академії взяли участь у міжнародному змаганні «ЩО? ДЕ? КОЛИ?».

Змагання проходили в ТРЦ «Компас».  Інтелектуальна гра проводилися в 2 етапи по 15 запитань з перервою на Coffee Break між етапами. По завершеню гри було оголошено результати змагань. Питання стосувалися різних тематик (географія, історія, культурологія, сучасні новини та ін.), що дало змогу учасникам всесторонньо проявити себе.

Після змагань учасники команд поділилися враженнями від змагань та гарно провели час за грою у боулінг.

Представники команди ENACTUS УІПА висловлюють подяку всім організаторам змагань (Профспілці Харкова, ТРЦ «Компас» та ін.) за бездоганну організацію такого заходу. Змагання видалися дуже цікавими та корисними! Кожен, хто взяв участь у змаганнях, отримав корисний досвід та гарно провів час.

Обновлено ( 31.10.2013 20:20 )
 

Команда Enactus УІПА спільно з Профспілкою УІПА провели турнір "Що? Де? Коли?"

23 жовтня в Українській інженерно-педагогічній академії Профспілка разом з командою ENACTUS UEPA вперше провели інтелектуальну гру «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». В грі взяли участь 7 команд різних факультетів академії, які показали чудовий рівень знань в різних галузях. Гра була дуже цікавою: під час напруженої боротьби були визначені 3 найкращі команди академії.

ІІ і ІІІ місце довелося розігрувати у серії додаткових питань. В результаті ІІІ місце посіла команда факультету ЕУОТ, ІІ - КТУН. Беззаперечним переможцем стала команда енергетичного факультету, члени якої продемонстрували справжню жагу до перемоги і впевненість у своїх силах.

Обновлено ( 25.11.2013 10:46 ) Подробнее...
 
Страница 1 из 3