enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa

Project Ideas Showcase

15 листопада 2013 року в м. Києві відбувся щорічний захід Enactus Україна – Project Ideas Showcase, у якому взяли учать 13 команд зі всієї України та більш ніж 30 представників бізнесу. Проекти команди на заході представляла член нашої команди -  Ярина Ольга.

За чашкою ранкової кави проводилась експрес-оцінка та консультації від представників бізнесу проектних ідей, над якими працюють команди. Весь захід був побудований за схемою speed-dating, де у кожної команди було 10 хвилин, щоб представити свої ідеї двом представникам бізнесу за столом та отримати їхній зворотній зв’язок.

Спеціальним гостем Enactus Україна протягом всього дня був представник Штаб-квартири Enactus – Юсуф Маджидов, Managing Director International Affiliate Division. Представники компаній проявили неабияку зацікавленість до ідей учасників, висловили багато порад щодо покращення проектів. Команда Enactus UEPA надзвичайно вдячна за консультації та цікаві поради бізнес-партнерів. Ми дуже сподіваємось на подальшу підтримку та співпрацю.

О другій половині дня представники команд Enactus мали змогу познайомитись з новим партнером Enactus – компанією Mars Україна. Під час конференції, метою якої було ознайомлення з діяльністю компанії, студенти дізнались про умови працевлаштування та перспективи кар`єрного росту. Більш детально про компанію та захід можна дізнатися на сайті http://enactus.org.ua/mars-ldp

Обновлено ( 25.11.2013 10:47 )