Команда Enactus УІПА спільно з Профспілкою УІПА провели турнір "Що? Де? Коли?"

23 жовтня в Українській інженерно-педагогічній академії Профспілка разом з командою ENACTUS UEPA вперше провели інтелектуальну гру «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». В грі взяли участь 7 команд різних факультетів академії, які показали чудовий рівень знань в різних галузях. Гра була дуже цікавою: під час напруженої боротьби були визначені 3 найкращі команди академії.

ІІ і ІІІ місце довелося розігрувати у серії додаткових питань. В результаті ІІІ місце посіла команда факультету ЕУОТ, ІІ - КТУН. Беззаперечним переможцем стала команда енергетичного факультету, члени якої продемонстрували справжню жагу до перемоги і впевненість у своїх силах.

Снаги командам надавала справжня армія вболівальників, які самовіддано підтримували свої команди. По закінченню гри за свою активну підтримку вони отримали подарунки.

В цілому, гра вдалася, і всі, хто взяв в ній участь,виявили бажання, щоб проведення цього заходу стало традицією Української інженерно-педагогічної академії.

Обновлено ( 25.11.2013 10:46 )