Національні змагання Enactus 2014

08 липня 2014 р. в готелі «Прем’єр Палац» в м. Києві відбулись щорічні Національні змагання Enactus Україна. Вісім студентських команд з числа всіх команд ВНЗ України дійшли до фіналу та взяли участь в змагання. Серед цих команд отримала право представляти м. Харків команда Enactus Української інженерно-педагогічної академії.

Всі команди представляли результати своїх проектів перед журі, членами якого виступили представники провідних міжнародних та українських компаній, таких як: EY, PMU, ABInBevUkraine, Mars, Метінвест та інші.

Команда Enactus УІПА, що плідно працює вже понад 10 років, гідно представила свої проекти та академію.

Спеціальним гостем та спікером змагань виступив Євген Глібовицький, який у своїй промові поділився дослідженнями цінностей молодих українців та побажав командам наснаги у реалізації їхніх проектів.

Також студенти команди Enactus УІПА отримали спеціальний приз від компанії PMU за участь у спенцконкурсі від компанії у якості амбасадорів.

Більш детально про Enactus УІПА на enactus.uipa.edu.ua та vk.com/enactusuepa.

Приєднуйтесь!!!

Обновлено ( 17.09.2014 09:22 )