enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa

Верхній Салтів

Висадка дерев

Навесні цього року команда Enactus Української інженерно-педагогічної академії брала участь у конкурсі від компанії Mars Україна для реалізації програми в області озеленення планети («GreenerPlanet») на території України та одержала перемогу.

За грантової підтримки компанії Mars 10 квітня 2014 року команда Enactus УІПА з наставником, Ярмош О.В. висадили на території історико-археологічного музею-заповіднику «Верхній Салтів» сосни, можжевельники та багатолітні квіти.

Більш детально сповіщає видання Вовчанського району – газета «Хлібороб» від 26 квітня 2014 року.

Обновлено ( 17.09.2014 09:54 )
 

Фестиваль на теріторії Верхнього Салтову

26 квітня 2014 року на базі історико-археологічного музею-заповідника «Верхній Салтів» відбувся перший фестиваль для дітей з обмеженими можливостями.

Мета даного заходу, що практично не має аналогів в музейній практиці України, - це спільна творча діяльність неоднорідних за складом і цільовій орієнтації музейних груп. Одним з основних завдань даного заходу є залучення аудиторії з обмеженими фізичними можливостями в середовище активного соціального спілкування.

Обновлено ( 17.09.2014 09:24 ) Подробнее...
 

«Український Сталінград. Визволення Харкова»

 

 

Згідно Концепції виховання дітей та молоді з метою національно-патріотичного виховання до 70-ї річниці визволення Харкова та України Історико-археологічний музей-заповідник «Верхній Салтів» за підтримки команди Enactus УІПА, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Центру соціальних служб сім’ї та молоді «Довіра» запрошує жителів та гостей Слобожанщини 17 жовтня 2013 року на тематичний захід «Український Сталінград. Визволення Харкова».

Музей-заповідник знаходиться в сел. Верхній Салтів Вовчанського району, де у 1942-1943 роках відбулася низка вирішальних боїв часів Великої Вітчизняної Війни. Місцеві жителі досі розповідають факти, які складно знайти в підручниках з історії, а на території заповідної зони та селища щороку під час археологічних розкопок знаходять нові експонати для музею.

Програма заходу включає:

- оглядову екскурсію по музею (понад 8 тис. експонатів) та тематичну екскурсію «Визволення України та Харкова»;

- екскурсію до місць проведення археологічних розкопок;

- польову кашу;

- історико-пізнавальний квест «Мы рождены, чтоб сказку сделать былью…».

Виїзд від скверу «Вічний вогонь» (м. Радянська) о 9:00, повернення до скверу ‑ 17:00.

Для безкоштовної участі в заході необхідно до 12:00 15 жовтня 2013 року зареєструватися за посиланням

Реєстрація

Контактні дані: 0671203188, 0665621189 (Петро), 0930856575 (Ксенія).

Обновлено ( 08.10.2013 18:05 )
 

Український Сталінград. Визволення Харкова

17 серпня 2013 року в рамках проекту «Відродимо Верхній Салтів» команда «Enactus UEPA» спільно із творчим об’єднанням «IwMart» на території Історико-археологічного музею-заповіднику «Верхній Салтів» провели масштабний захід «Український Сталінград. Визволення Харкова», який відвідало понад 300 жителів та гостей села Верхній Салтів Вовчанського району Харківської області.

Чому ми вирішили проведення такого заходу саме у Верхньому Салтові? Визволення Харківської області у травні 1942 року – одна з трагічних подій історії Червоної Армії. Вона була прихована багато років. Пам’ять про жорстокі бої, про віддані життя заради майбутнього ретельно збережені мовчазними свідками – експонатами музею. До сьогодні на території села знаходять рештки загиблих.

Обновлено ( 09.09.2013 16:46 ) Подробнее...
 

Масляна в музею "Вернього Салтову"

 

16 березня в історико-археологічному музеї-заповіднику "Верхній Салтів" за допомогою та участю нашої команди відбулося велике традиційне свято українського народу, що символізує пробудження природи від зимового сну і ознаменування початку польових робіт - свято Масляни!

Ми всі поринули в атмосферу справжнього українського свята! Гості відвідали з екскурсією музей, взяли участь у веселих конкурсах, традиційних обрядах і майстер-класах від народних умільців.
Справжній козачий хор порадував всіх присутніх українськими народними піснями, веселими байками і гуморесками.

Обновлено ( 09.09.2013 10:50 ) Подробнее...