Тренінговий день в Одесі

В суботу 9 березня 2013 року відбувся тренінг. Тема тренінгу: «Управління людьми в команді та реалізація проектів». Від нашої команди поїхали Паламарчук Ксенія , Костюченко Вадим, Студенніков Денис.

Проводили тренінг Ігор Солодов та Дмитро Войтко. І. Солодов - коуч лідерів і тренерів-практиків. Працює організаційним консультантом в компанії Pucelik Consulting Group. Серед клієнтів Ігоря такі великі компанії як Київстар, МТС, ДТЕК. Д. Войтко - бізнес-тренер, коуч, керівник проектів, куратор TEDxOdessa
Дмитро поділився зі студентами Enactus знаннями щодо правильного піару проектів в Інтернеті.

Ігор Солодов розповідав про проекти, про правильні цілі і бажання. Деякі цитати з його виступу:

"Депресія - це дієслово. Я захотів депресувати - це добре. Якщо я можу хотіти депресувати, отже я можу хотіти бути щасливим", "Все залежить від вас - як вирішите, так і буде".

Етапи зростання по теорії І. Солодова:

• Досяжність
  • Короткостроковість
  • Низький рівень ризику
  • Поведінкової конкретні цілі
  • Орієнтація на успіх

Далі був наступний спікер - Дмитрій Войтко. Почав з того, що підбадьорив аудиторію. Трохи тез з його виступу:

«Що може привернути увагу:

• Фінанси
  • Вплив партнерів
  • Допомога учаснику
  • Залучення лідерів
  • Публікації в цільових спільнотах
  • Адекватні конкурси та активності ".

Дмитрій Войтко розповів про свій проект TEDx.

Десять заповідей проекту TED:

1. Не кажіть одне і теж. Адаптуйте під аудиторію.
  2. Мрійте про щось нове. Діліться чимсь новим.
  3. Знайдіть цікавість свою.
  4. Розкажи історію.
  5. Згадуй про інше. Грай на контрастах.
  6. Не пишайся своєю особистістю.
  7. Не продавай зі сцени.
  8. Сміх - це добре.
  9. Не читай, а розповідай.
  10. Не кради час (18 хвилин - ідеальний спіч)

Наша команда отримала шалені емоції від подорожі та нові знання, які допоможуть в подальшому розвитку. Також тренінг дав можливість познайомитися з учасниками enactus з інших міст та інших вищів. В завершення хотілося б подякувати Одесі та одеським командам за теплий прийом. Місто порадувало своєю красою та надзвичайними особливостями, а команда доброзичливістю та щирістю.
З повагою, команда Enactus UEPA.

Обновлено ( 22.03.2013 17:39 )