enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa
enactus uepa

Безпечна дорога до школи: спецконкурс від страхової компанії "PZU Україна". Сезон 2011/2012.

20 березня 2012 року командою SIFE УІПА було розпочато реалізацію проекту «Безпечна дорога до школи», що проводиться разом з PZU Україна. Старт проекту відбувся у Первомайській гімназії №3, м. Первомайський, Харківської області. На захід, присвячений проекту було запрошено керівника ВДАІ з обслуговування населення Первомайського району Харківської області Бондаренка Вадима Івановича та місцеву ТРК «Надія».

Всього до проекту залучено 1715 школярів 1-4 класів із 8 шкіл Харківщини та 1 школи Івано-Франківської області. Фіналом реалізації проекту стала виставка дитячих малюнків "Моя дорога до школа" в центрі м. Харкова біля ККЗ "Україна", яку за нашими даними відвідало більше 2500 людей. На цій виставці відбулося нагородження переможця проекту - учня 3 класу Харківської ЗОШ І-ІІІ ст. №145 Пугача Павла Вікторовича, який за даними гри набрав найбільшу кількість балів.

Обновлено ( 09.09.2013 10:50 ) Подробнее...
 

«Новий старт» шукає сценарії майбутнього!

«Новий старт» шукає сценарії майбутнього!

 

Всеукраїнський проект «Новий старт. Сценарії майбутнього» розпочався.

Надсилайте свої ідеї та оргпроекти, які можуть допомогти Україні – й отримайте не тільки можливість їх фінансування та цінні призи, але й долучіться до розробки Стратегії-2050 для України.

 

«Новий старт» - це відкритий конкурс ідей та оргпроектів, який проводить Студреспубліка за сприяння оргкомітету фонду «Стабільна Україна» й оргпідтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Обновлено ( 26.03.2013 23:26 ) Подробнее...
 

Mars Україна вибрала ідею команди Enactus UEPA

Нещодавно команда Enactus UEPA вирішила взяти участь у конкурсі від компанії Mars Україна для реалізації програми в області озеленення планети («GreenerPlanet») на території України весною 2014 року.

На підтримку зазначених ініціатив, з метою формування екологічно-відповідального мислення серед мешканців міста та інформування їх про діяльність екологічно свідомих компаній Харкова та України команда Enactus UIPA спільними зусиллями розробила та запропонувала до реалізації проект «EcoCityPresent».

Проект «ЕсоCityPresent» передбачає додаткове озеленення території бульвару Юр'єва, а саме буде висаджена певна кількість дерев, розплановано доріжки та встановлено пам`ятник-дерево. Виготовлене майстром-ковалем металеве дерево стане новою туристичною «родзинкою» рідного Харкова і буде містити на листках логотипи та назви компаній, що переймаються екологічним становищем міста.

Серед усіх запропонованих проектів компанія Mars Україна прийняла рішення надати грант на реалізацію проекту «ЕcоCityPresent» та запрошує до свого офісу капітана команди для розробки подальшого плану реалізації проекту.

Команда Enactus UEPA висловлює подяку компанії Mars Україна за чудові можливості створення проектів та підтримку в їх реалізації.

Обновлено ( 11.01.2014 12:27 )
 

Висадка дерев

Навесні цього року команда Enactus Української інженерно-педагогічної академії брала участь у конкурсі від компанії Mars Україна для реалізації програми в області озеленення планети («GreenerPlanet») на території України та одержала перемогу.

За грантової підтримки компанії Mars 10 квітня 2014 року команда Enactus УІПА з наставником, Ярмош О.В. висадили на території історико-археологічного музею-заповіднику «Верхній Салтів» сосни, можжевельники та багатолітні квіти.

Більш детально сповіщає видання Вовчанського району – газета «Хлібороб» від 26 квітня 2014 року.

Обновлено ( 17.09.2014 09:54 )
 

Фото-сушка до "Дня перелітних птахів"

28 березня, на терріторії Харківського зоопарку, Команда Enactus УІПА та Студентський Сенат УІПА провели фото-виставку "Сушка" присвячену "Дню перелітних птахів".
Фотографи предоставили свої фотографії живої природи та тварин.


Відвідувачи із задоволенням переглядали фото-роботи та щиро ділилися своїми враженнями. Найчисленішою групою глядачів — були школяри молодших класів, які у останні дні своїх весняних каникул прийшли у зоопарк, провести їх з тваринами. На заврешення "Сушки" діти та їх батьки із задоволеннями узяли фотографії, що їм довподоби.
Щиро дякуємо керівництву зоопарку, за надау можливість организувати цей захід, а також фотографам та відвідувачам — за надані роботи та яскраві емоції.

Обновлено ( 02.04.2015 21:46 )
 

Команда Enactus UEPA відвідала КП "Центр поводження з тваринами"

3 травня 2015 року, команда Enactus UEPA разом зі Студентським Сенатом УІПА і гостями, відвідали КП "Центр поводження з тваринами".
Адміністрація закладу люб'язно провела екскурсію по центру, надала можливість особисто вигуляти собак, подивитися на котів та унікального мешканця — 6 місячного бобреня.

Ми прийшли не з пустими руками, а принесли ласощі для тварин. За що вони щиро віддячили нам своїм гарним настроєм та веселою поведінкою.

Дякуємо Адміністрації та працівникам КП "Центру поводження з тваринами" за надану можливість розділити вихідний день з чудовими тваринами.

Більше фотографій за посиланням: http://vk.com/album-22166192_214894921

Обновлено ( 03.05.2015 17:22 )
 

Участь команди у Project Idea Show Case

Представники команди Enactus УІПА 8 грудня презентували проектні ідеї команди на розсуд представників бізнесу у рамках заходу Project Idea Show Case, який проходив у Харкові у медіацентрі «Время».

Кравцовою Єлизаветою та Приходько Анастасією, проектними менеджерами, були представлені два проекти, над реалізацією яких на даний час працює наша команда.

Дівчата отримала безцінний досвід спілкування з успішними підприємцями та бізнесменами, а також корисні поради щодо того, як скорегувати свою діяльність та покращити результативність проектів.

 

Новини компанії Ernst & Young

Перша в Україні онлайн-виставка компаній-роботодавців у 3D - Career Expo.

Унікальна можливість поспілкуватись з роботодавцями з будь-якого куточка України! Живий чат з представниками компанії Ernst & Young 28 березня з 12-00 до 13-00.

Долучайтесь!


http://careerexpo.com.ua/

Обновлено ( 26.03.2013 18:02 )
 
Страница 1 из 6